१० आश्विन २०७८, आईतवार
बि प्लस नेपाल

काङ्ग्रेस बलियो बनाउन सबै मिल्नु पर्छ

बि. प्लस न्युज डेस्क २८ भाद्र २०७८, सोमबार
काङ्ग्रेस बलियो बनाउन सबै मिल्नु पर्छ

नेपाली कांग्रेसका केन्द्रिय सदस्य तथा पुर्बमन्त्रि एनपि साउँदले नेपाली कांग्रेस कञ्चनपुरलाई ससक्त पार्टि बनाउन सबैको सहयोग आवश्यक रहेको बताउनु भएको छ ।

नेपाली कांग्रेसको १४ औं महाधिबेसनका क्रममा कार्यकर्ता भेटघाट गर्न कञ्चनपुर पुग्नु भएका नेता साउँदले पहिलेको अवस्थामा नेपाली कांग्रेस कञ्चनपुरलाई फर्काउन अहिलेको समयमा सबै पालिका ,क्षेत्र र जिल्लामा सर्बसम्मत नेतृत्व चयन गर्ने गरी वाताबरण बनाउन सहयोग गर्न सबैमा आग्रह गर्नु भएको हो ।

नेपालि कांग्रेसको १४ औं महाधिबेसन अन्र्तगत आगामि असोज ९ गतेका लागि तोकिएको पालिका अधिबेसन र त्यसपछि ११ गते हुने प्रदेस सभा निर्बाचन क्षेत्र , १३ गते हुने प्रतिनिधि सभा निर्बाचन क्षेत्र र १६ जिल्लाको अधिबेसनलाई सौहार्दपुणर् बाताबरणमा सम्पन्न गर्न समेत सबैमा कांग्रेस नेता साउँदले आग्रह गर्नु भएको छ ।

नेपाली कांग्रेसका नेता कार्यकर्ता एक ठाउँमा आउनुको बिकल्प नभएकोले छलफल, सम्बाद र सहमति गरेर सबैलाई सम्मान हुने गरी सबैले अगाडि बढ्नु पर्नेमा उहाँ जोड दिनु भएको छ ।

अहिले आंकाक्षा राख्ने धेरै ब्यक्ति भएकाले समय अनुसार सबैको पालो आउने भएकाले नहत्तारीन समेत उहाँले नेपाली कांग्रेसका नेता कार्यकर्तालाई आग्रह गर्नु भएको छ । नेपाली कांग्रेसमा नेतृत्व लिन अगाडि बढेका ब्यक्तिहरुलाई अहिलेको महाधिबेसन अन्तर्गत गाउ, नगर, क्षेत्र ,जिल्ला, प्रदेश र संघमा रहेका बिभिन्न पदमा स्थान दिन सकिने र अन्य छुटेका ब्यक्तिहरुलाई स्थानिय निकाय,प्रदेश र प्रतिनधि सभाको निर्बाचनमा स्थान दिने गरी सहमति गर्नु पर्नेमा समेत उहाँले जोड दिनु भएको छ ।

नेपाली कांग्रेसका नेता कार्यकर्ता एक जुट भए मात्रै कञ्चनपुरका ९ बटै पालिका , ६ बटै प्रदेश सभा निर्बाचन क्षेत्र र ३ बटै प्रतिनिधि सभा निर्बाचन क्षेत्रका बिजय हासिल गर्न सकिने भएकाले एक आपसमा फुटेर नभई जुटेर अगाडि बढ्न समेत कांग्रेसका नेता कार्यकर्तालाई कांग्रेस नेता साउदले आब्हान गर्नु भएको छ ।

एक आपसमा भएका सानातिना मनमुटाब त्यागेर सहयोगको भाबना सहित अगाडि बढ्न समेत उहाँले नेता कार्यकर्तालाई आग्रह गर्नु भएको छ । आम कार्यकर्ता र नेता पार्टिको आन्तरिक अधिबेसनमा नै छिन्नभिन्न भएर लाग्ने हो भने त्यसको असर स्थानिय,प्रदेश र प्रतिनिधिसभाको चुनाबका पर्ने भएकाले समयमा सबैले सचेत बन्नु पर्नेमा समेत उहाँले जोड दिनु भएको छ ।

सुदुरपश्चिम प्रदेश धनगढी, कैलाली
9800639387,9812622235, 9814620010,
bplusstudio7@gmail.com

बि प्लस नेपाल टिम

अध्यक्ष

भानु प्रताप राना

सम्पादक

भक्तराज राना

प्रवन्धक

हरद्वारी राना

व्यवस्थापक

नारायन राना

संबाददाता

सुरज राना

श्रीशा राना

सतेन्द्र राना

सेवाराम राना

सामाजिक संजाल

107 Shares
Tweet
Share107
Share
Pin