२ कार्तिक २०७८, मंगलवार
बि प्लस नेपाल

लालझाडी सामुदायिक सःमिल तथा फर्निचर उधोग को तेस्रो बार्षिक साधारण सभा सम्पन्न

बि. प्लस न्युज डेस्क १४ आश्विन २०७८, बिहीबार
लालझाडी सामुदायिक सःमिल तथा फर्निचर उधोग को तेस्रो बार्षिक  साधारण सभा सम्पन्न

कञ्चनपुरकाे लालझाडीकाे वडा नं. २ मा रहेकाे लालझाडी सामुदायिक सःमिल तथा फर्निचर उधोगको तेस्रो बार्षिक साधारण सभा सम्पन्न भयको छ । उधोगले विभिन्न् समस्याका बाबजुद पनि उपभाेता हरूलाइ सेवा गर्न पाएकाेमा हामी धेरै खुशी रहेकाे सञ्चालक अमर सिं रानाले बताए । कार्यक्रमका प्रमुख अतिथी लालझाडी गा पा अध्यक्ष मदनसेन बडायकले बनकाे महत्व अझै पनि सबैमा जन चेतना अाइ नसकेकाे त्यसैले दिन प्रतिदिन बन मासिदै गैरहाेकाे बताए । बन संरक्षणमा सबै जुट्नु पर्ने उनकाे भनाइ थियाे ।

कार्यक्रममा बिशिष्ट वार्ड न २ का अध्यछ हेमराज राना , सि.एफ सि सि ( cFcc) को अध्यक्ष शिबदत्त पन्त taal का प्रतिनिधि शेर बहादुर चौधरी , सबडिभिजन लालझाडीका प्रमुख करुणाकर जोशी लगायत सम्पुर्ण शेयर सदस्यहरुकाे उपस्थिति रहेकाे थियाे ।

सुदुरपश्चिम प्रदेश धनगढी, कैलाली
9800639387,9812622235, 9814620010,
bplusstudio7@gmail.com

बि प्लस नेपाल टिम

अध्यक्ष

भानु प्रताप राना

सम्पादक

भक्तराज राना

प्रवन्धक

हरद्वारी राना

व्यवस्थापक

नारायन राना

संबाददाता

सुरज राना

श्रीशा राना

सतेन्द्र राना

सेवाराम राना

सामाजिक संजाल

0 Shares
Tweet
Share
Share
Pin