२ कार्तिक २०७८, मंगलवार
बि प्लस नेपाल

लालझाडी गाउँपालिकामा पहिलो पटक सार्बजनिक बस संचालनमा

बि. प्लस न्युज डेस्क २४ आश्विन २०७८, आईतवार
लालझाडी गाउँपालिकामा पहिलो पटक सार्बजनिक बस संचालनमा

२०७८ असोज २४ गतेदेखी लालझाडी गाउँपालिकामा धनगढी देखि पर्सिया सम्म सार्बजनिक बस संचालनमा आएको छ ।


सुदुरपश्चिम यातायात समितिको सार्बजनिक बस धनगढी देखि पर्सिया र पर्सिया देखि धनगढीको शुल्क १७० रुपैयाँ भाडाको दर तोकेका छन । गाउँ गाउँ अनुसार १० रुपैयाँ बढ्ने र १० रुपैयाँ घट्ने भन्ने बताएका छन । बस संचालन गर्न लालझाडी गाउँपालिका वडा न. २ का वडा अध्यक्ष हेम राज रानाले सुदुरपश्चिम यातायातलाई बिशेष सहयोगमा सुदुरपश्चिम यातायातको सार्बजनिक बस संचालनमा आएको छ भनेर सुदुरपश्चिम यातायातका संचालक लोक बहादुर कर्कीले बताएका छन ।

लालझाडी ३ पर्सिया देखि धनगढीको बस बिहान ८ बजे पर्सियाबाट हिड्ने छ र धनगढी देखि पर्सियाको बस साँझ ३ बजे धनगढीबाट हिड्ने छ । लालझाडी बासिलाई अब आवतजावत गर्न सार्बजनिक बस संचालन भएको हुदा सुदुरपश्चिम यातायातका संचालकलाई धन्यवाद दिएका छ्न र भोलिदेखी निरन्तर बस संचालनमा आउँछ र सबै लालझाडी बासिहरुको सजिलो हुने छ भनेर लालझाडी गाउँपालिका वडा न. २ का वडा अध्यक्ष हेम राज रानाले बताएका छन ।

पहिलो पटक बस सञ्चालनमा आउँदा लालझाडी बासी खुशी भएका छ्न ।

सुदुरपश्चिम प्रदेश धनगढी, कैलाली
9800639387,9812622235, 9814620010,
bplusstudio7@gmail.com

बि प्लस नेपाल टिम

अध्यक्ष

भानु प्रताप राना

सम्पादक

भक्तराज राना

प्रवन्धक

हरद्वारी राना

व्यवस्थापक

नारायन राना

संबाददाता

सुरज राना

श्रीशा राना

सतेन्द्र राना

सेवाराम राना

सामाजिक संजाल

0 Shares
Tweet
Share
Share
Pin