१९ फाल्गुन २०७७, बुधबार
बि प्लस नेपाल

रानाथारु समुदाय उत्थानको लागि प्रधानमन्त्रीलाई ३ बुँदे ज्ञापन पत्र

समाचार संबाददाता १० फाल्गुन २०७७, सोमबार
रानाथारु समुदाय उत्थानको लागि प्रधानमन्त्रीलाई ३ बुँदे ज्ञापन पत्र

बिगत लामो समय देखि चर्चामा रहेको बेदकोट न.पा.मा रहेको छेला औद्योगिक क्षेत्र नेपालका प्रधानमन्त्री केपि शर्मा ओलि ज्यु बाट शिलन्यास गरिएको छ । सुदुरपस्चिमको औद्योगिक बिकासको मेरुदण्डको रुपमा लिइएको सो औद्योगिक क्षेत्र सिलन्यास कार्यक्रमकै अवसरमा कंचनपुरका मूल आदिबासी रानाथारुले आफ्नो समुदाय उत्थानका लागि प्र.म. लाई ३ बुँदे ग्यापन पत्र बुझाएका छन ।
नेपाल रानाथारु समाजका अध्यक्ष तथा संबिधान सभा सदस्य माननीय कृपाराम राना द्वारा हस्तक्षरित ज्ञापन पत्रमा गत बर्ष मात्रै आदिबासी सुचिमा समाबेस भएको रानाथारु समुदायलाई आरक्षणको ब्यबस्था, प्राबिधिक बिषयमा शैक्षिक छात्रवृत्ति, देशमा भएका राजनैतिक संघर्ष, लोकतन्त्रकै लागि आफ्नो ज्यानको आहुती दिएका रानाथारु समुदायका १५ जना योद्धाहरुको नाम शुचि सहित सहिदको सुचिमा समाबेश गर्न माग गरिएको छ ।

 • 221
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  221
  Shares
 •  
  221
  Shares
 • 221
 •  
 •  
 •  
 •  
सुदुरपश्चिम प्रदेश धनगढी, कैलाली
9800639387,9812622235, 9814620010,
bplusstudio7@gmail.com

बि प्लस नेपाल टिम

अध्यक्ष

भानु प्रताप राना

सम्पादक

भक्तराज राना

प्रवन्धक

हरद्वारी राना

व्यवस्थापक

नारायन राना

संबाददाता

सुरज राना

श्रीशा राना

सतेन्द्र राना

सेवाराम राना

सामाजिक संजाल