१९ फाल्गुन २०७७, बुधबार
बि प्लस नेपाल

फारवेस्टर्न एग्रोले गरिबलाई ब्यापारमा जोड्ने अभियानको थालनी : संयोजक जोशी

समाचार संबाददाता २२ आश्विन २०७७, बिहीबार
फारवेस्टर्न एग्रोले गरिबलाई ब्यापारमा जोड्ने अभियानको थालनी : संयोजक जोशी

धनगढी : फारवेस्टर्न एग्रो जाईन्ट लिमिटेडले गरिबलाई ब्यापारमा जोड्ने अभियानको थालनी गरेको फारवेस्टर्न एग्रो जाईन्ट लिमिटेडका संचालक समितीका संयोजक तारा जोशीले बताए । शुक्रबार बोलन्या थलीको सेटमा बोल्दै संयोजक जोशीले कृषिलाई ब्यवसायी रुपमा परिमार्जन गर्न सके गरिबको आर्थिक उन्नति तर्फ लैजान सकिने बताएका हुन ।

सुदूरपश्चिम प्रदेशको डडेल्धुराको अमरगढी नगरपालिका वडा नम्बर २ मा ७ सय ७७ संस्थापक शेयर रहि जनस्तर लगानीबाटै स्थापना गरिएको ठुलो उद्योगले यस क्षेत्रमा ठूलो रुप उत्पादन हुने भटमासलाई संकलन गरि प्रशोधन गरि विभिन्न बस्तु उत्पादन गरिने संयोजक जोशीले बताए । प्रयाप्त स्रोत हुदाहुदै पनि प्रबिधि र समाज जोड्न नसक्दा उपलब्धि गर्ने सकेको छैन । फारवेस्टर्न एग्रोले प्रबिधि भित्र्याएर कृषिलाई आधुनिकरण गरि कृषिलाई ब्यवसायी बनाउले जोड दिए ।

कम्पनीले पहिलो चरणमा ५ करोडको भटमास विभिन्न भेगबाट नमुना प्रसोधन गरिने र पुस माघको महिनामा मेसिन जडान गरि बस्तु उत्पादन गरिने जानकारी दिए । कम्पनीलाई जनस्तरबाटै लगानीमा सहभागी गराई गरिब किसानको जिवनस्तर उकास्नुका साथै कृषकलाई आत्मसम्मान बनाउने उद्देश्य रहेको फारवेस्टर्न एग्रोका संयोजक जोशीले बताए ।

फारवेस्टर्न एग्रो जाईन्ट लिमिटेडले अहिले जिल्लाको अमरगढी नगरपालिका- २ मा एक करोड भन्दा बढी रकममा २० रोपनी जमिन खरिद गरेर कम्पनीको भौतिक संरचना निमार्ण गरिरहेको छ ।

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
सुदुरपश्चिम प्रदेश धनगढी, कैलाली
9800639387,9812622235, 9814620010,
bplusstudio7@gmail.com

बि प्लस नेपाल टिम

अध्यक्ष

भानु प्रताप राना

सम्पादक

भक्तराज राना

प्रवन्धक

हरद्वारी राना

व्यवस्थापक

नारायन राना

संबाददाता

सुरज राना

श्रीशा राना

सतेन्द्र राना

सेवाराम राना

सामाजिक संजाल