११ असार २०७८, शुक्रबार
बि प्लस नेपाल

RACC-DF द्वारा वन तथा वातावरण मन्त्री रानालाई बधाई ज्ञापन

बि. प्लस न्युज डेस्क २७ जेष्ठ २०७८, बिहीबार
RACC-DF द्वारा वन तथा वातावरण मन्त्री रानालाई बधाई ज्ञापन


आज भएकाे मन्त्रीमण्डल गठन पछि नेपाल सरकारको मन्त्री मण्डल पुर्णता पाएको छ । आज बिस्तारित मन्त्री मण्डलमा सुदुर पश्चिम् प्रदेशबाट मन्त्रीको रुपमा माननीय नारदमुनी रानाले बन तथा वातावरण मन्त्रालय सम्हाल्नु भएको छ ।

यस अघि सो मन्त्रालय सुदुर्पस्चिमकै माननीय प्रेम आले मगर ले सम्हाल्नु भएको थियो । चुनाव पछि मन्त्रीमण्डल गठनका बेला पटक पटक मन्त्री बन्ने चर्चा मात्रै चल्ने रानाको यसपालि पक्का पक्की र सपथ ग्रहण पछि शुभकामना र बधाईको ओइरो लागेको छ ।

रानाथारु समुदायबाट पहिलो पटक मन्त्री बनेपछि रानाथारु सिंगो समुदायमा खुसियाली छाएको छ । अधिकांस का फेसबुक वाल भरी रानालाइ बधाई र शुभकामना देख्न सकिन्छ त्यस्तै राना कला संस्कृति संरक्षण तथा बिकास मन्च ( RACC-DF ) का अध्यक्ष नारायण रानाले संस्थागत बधाइ तथा कार्यकाल सफलताको कामना गर्नुभएको छ ।

 • 294
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  294
  Shares
 •  
  294
  Shares
 • 294
 •  
 •  
 •  
 •  
सुदुरपश्चिम प्रदेश धनगढी, कैलाली
9800639387,9812622235, 9814620010,
bplusstudio7@gmail.com

बि प्लस नेपाल टिम

अध्यक्ष

भानु प्रताप राना

सम्पादक

भक्तराज राना

प्रवन्धक

हरद्वारी राना

व्यवस्थापक

नारायन राना

संबाददाता

सुरज राना

श्रीशा राना

सतेन्द्र राना

सेवाराम राना

सामाजिक संजाल