२ कार्तिक २०७८, मंगलवार
बि प्लस नेपाल

अधिकांश प्यानल सहित काँग्रेस बेलौरी नगर सभापतिमा पेपुराम चौधरी निर्वाचित

बि. प्लस न्युज डेस्क ९ आश्विन २०७८, शनिबार
अधिकांश प्यानल सहित काँग्रेस बेलौरी नगर सभापतिमा पेपुराम चौधरी निर्वाचित

नेपाली काँग्रेसको १४औँ महाधिवेशन अन्तर्गत कञ्चनपुरको बेलौरीमा शनिबार भएको नगर अधिवेशनबाट अधिकांश प्यानल सहित बेलौरी नगर सभापतिमा पेपुराम चौधरी निर्वाचित हुनु भएको छ । नेपाली काँग्रेसको बेलौरी नगर अधिवेशनमा सभापति, उपसभापति, सचिव र सहसचिव पदका लागि पेपुराम चौधरी र विक्रम चन्दको नेतृत्वका दुई प्यानलमा मतदान भएको थियो । नेपाली काँग्रेसको बेलौरी नगर सभापतिमा निर्वाचित चौधरीले ९० मत प्राप्त गर्नुभयो भने उहाँका प्रतिद्वन्द्वी विक्रम चन्दले ८० मत प्राप्त गर्नुभयो ।

त्यस्तै दुईदुई जना उपसभापति, सचिव र सहसचिवका लागि चारचार जनाको उम्मेदवारी दर्ता भएको थियो । उपसभापतिमा दीपक सिंह बिष्ट ९६ मत र योगबहादुर चन्द ८६ मत सहित निर्वाचित हुनु भएको छ भने उपसभापति पदका अन्य दुई उम्मेदवारहरू धिरेन्द्र भट्ट ७९ मत र कल्पना कुमारी चौधरी ७४ मतमा सीमित रहनु भयो । सचिवमा कन्हैया राना ८५ मत र भूपेन्द्र बहादुर शाही ८९ मत सहित निर्वाचित हुनु भएको छ । सचिव पदका अन्य दुई प्रत्याशी रामकृष्ण राना ७९ र रेणुका चौधरी ६९ मतमा सीमित रहनु भयो । 

त्यसैगरी, सहसचिवमा राजेन्द्र सिंह राय ८७ मत र नरेन्द्र सिंह बिष्ट ८१ मत सहित निर्वाचित हुनु भएको छ । सहसचिव पदका अन्य उम्मेदवारहरू रामचन्द्र जैसी ७७ मत र नन्दा राना ७३ मतमा सीमित रहनु भएको मतदान अधिकृत जनक बहादुर चन्दले जानकारी दिनुभयो । निर्वाचित पदाधिकारी मध्ये चन्द प्यानलबाट नरेन्द्र सिंह बिष्ट सहसचिवमा निर्वाचित हुनु भएको हो भने अन्य सबै निर्वाचित पदाधिकारी चौधरी प्यानलबाट निर्वाचित हुनु भएको हो । महाकाली बहुमुखी क्याम्पसमा भएको मतदान कार्यक्रममा १८२ जना मतदाताहरूले मतदान गरेको मतदान सहायक अधिकृत दीपेन्द्र सिंह रायले बताउनु भयो ।

सुदुरपश्चिम प्रदेश धनगढी, कैलाली
9800639387,9812622235, 9814620010,
bplusstudio7@gmail.com

बि प्लस नेपाल टिम

अध्यक्ष

भानु प्रताप राना

सम्पादक

भक्तराज राना

प्रवन्धक

हरद्वारी राना

व्यवस्थापक

नारायन राना

संबाददाता

सुरज राना

श्रीशा राना

सतेन्द्र राना

सेवाराम राना

सामाजिक संजाल

0 Shares
Tweet
Share
Share
Pin