१७ मंसिर २०७८, शुक्रबार
बि प्लस नेपाल

पूर्वमन्त्री रानाद्वारा एमालेको केन्द्रीय सदस्यमा उम्मेदवारी घोषणा

बि. प्लस न्युज डेस्क ९ मंसिर २०७८, बिहीबार
पूर्वमन्त्री रानाद्वारा एमालेको केन्द्रीय सदस्यमा उम्मेदवारी घोषणा

नेकपा (एमाले) सुदूर पश्चिमका सहइन्चार्ज तथा प्रतिनिधिसभा सदस्य नारदमुनी रानाले एमाले दशौं महाधिवेशनमा थारु कोटाबाट केन्द्रीय सदस्यको उम्मेदवारी घोषणा गरेका छन । एमालेले थारु कोटामा दुई महिलासहित ६ जना केन्द्रीय सदस्य हुन पाउने निर्धारण गरेको छ ।

कैलाली क्षेत्र नं. ५ बाट प्रतिनिधिसभा सदस्य रहनुभएका राना अहिले पनि एमाले केन्द्रीय सदस्य पनि छन । चितवनको सौराहामा मंसिर १० देखि १२ गतेसम्म हुने महाधिवेशनमा आफूले थारु कोटाबाट केन्द्रीय सदस्यमा उम्मेदवारी घोषणा गरेका छन ।

अध्यक्ष केपी शर्मा ओली नेतृत्वको सरकारमा छोटो समय वन तथा वातावरण मन्त्रीको जिम्मेवारी सम्हाल्नुभएका रानाले आफू केन्द्रीय सदस्य पदमा निर्वाचित भएमा एमालेको विधि निर्माण तथा पार्टीको आन्तरिक लोकतान्त्रिक व्यवस्थालाई सबल बनाउनेमा भूमिका निर्वाह गर्ने प्रतिवद्धता जनाएका छन ।

सुदुरपश्चिम प्रदेश धनगढी, कैलाली
9800639387,9812622235, 9814620010,
bplusstudio7@gmail.com

बि प्लस नेपाल टिम

अध्यक्ष

भानु प्रताप राना

सम्पादक

भक्तराज राना

प्रवन्धक

हरद्वारी राना

व्यवस्थापक

नारायन राना

संबाददाता

सुरज राना

श्रीशा राना

सतेन्द्र राना

सेवाराम राना

सामाजिक संजाल

0 Shares
Tweet
Share
Share
Pin