२६ माघ २०७९, बिहीबार
बि प्लस नेपाल

मंगलबारदेखि भारी वर्षाको सम्भावना, सतर्कता अपनाउन कैलाली प्रशासनको आग्रह

खबर सम्बाददाता १८ आश्विन २०७९, मंगलवार
मंगलबारदेखि भारी वर्षाको सम्भावना, सतर्कता अपनाउन कैलाली प्रशासनको आग्रह
मंगलबारदेखि भारी वर्षाको सम्भावना रहेको भन्दै जिल्ला प्रशासन कार्यालय कैलालीले सतर्कता अपनाउन आग्रह गरेको छ। जल तथा मौसम विज्ञान विभागको मौसम सम्बन्धी विशेष बुलेटिन अनुसार भोलि १८ गतेदेखि दसैँ अवधिभर सामान्यभन्दा बढी पानी पर्ने पूर्वानुमान गरिएकाले सतर्कता अपनाउन प्रशासनले आग्रह गरेको हो।वर्षाका कारण भूक्षय लगायतका विपदहरुबाट मानवीय तथा आर्थिक क्षति हुनसक्ने पूर्वानुमान रहेकाले समयमै प्रतिकार्यका लागि पूर्वतयारी गरी खोज, उद्धार तथा राहतका लागि सचेत र तयारी अवस्थामा रहन भनी गृह मन्त्रालय विपद् पूर्वतयारी तथा प्रतिकार्य शाखाबाट पत्राचार भएको हुँदा सतर्क रहन भन्दै प्रशासनले सूचना जारी गरेको छ।

-बिज्ञापन-

सुदुरपश्चिम प्रदेश धनगढी, कैलाली
9800639387,9812622235, 9814620010,
bplusstudio7@gmail.com

बि प्लस नेपाल टिम

अध्यक्ष

भानु प्रताप राना

सम्पादक

भक्तराज राना

प्रवन्धक

हरद्वारी राना

व्यवस्थापक

नारायन राना

संबाददाता

श्रीशा राना

सतेन्द्र राना

सेवाराम राना

सामाजिक संजाल

0 Shares
Tweet
Share
Share
Pin