२६ माघ २०७९, बिहीबार
बि प्लस नेपाल

संघारी होटलको उद्घाटन सु.प. प्रदेश सभा सदस्य मा. इन्द्र गिरीद्वारा सम्पन्न

खबर सम्बाददाता २२ पुष २०७९, शुक्रबार
संघारी होटलको उद्घाटन सु.प. प्रदेश सभा सदस्य मा. इन्द्र गिरीद्वारा सम्पन्न

कैलालीको धनगढी उप-महानगरपालिका वडा नं ७ स्थित भानु चोकमा संघारी होटलको सुदुर पश्चिम प्रदेश सभा सदस्य मा. इन्द्र गिरीद्वारा उद्घाटन सम्पन्न भएको छ ।

कार्यक्रममा प्रमुख अतिथी सुदुर पश्चिम प्रदेश सभा सदस्य मा. इन्द्र गिरी, विशिस्ट अतिथी संविधान सभा सदस्य मा. प्यारेलाल राना , नागरिक न्मुक्ति पार्टीकि केन्द्रिय उपाध्यक्ष सुनिता चौधरी , अतिथी श्रीराम चौधरी ,गोदु चौधरी ,गायक मनिराम चौधरी , निर्देशक चन्द चौधरी (चाद) तथा थारु कलाकार ,बुद्धिजीवी ,समाजसेवी र संघारी होटलका प्रो. कलाकार चन्दर चौधरीको अध्यक्षतामा कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।

हामी सबै मिलेर अगाडी बढ्नुपर्छ । हामी सबै एक भएर काम गर्छौ । गलत भएको ठाउँमा मलाई सल्लाह सुझाब दिनुहोला र राम्रो काममा ठिक भैरहेको छ भन्नुहोला । होटलको उद्घाटन संगै प्रगति होस भनेर प्रमुख अतिथि सुदुर पश्चिम प्रदेश सभा सदस्य मा. इन्द्र गिरीले बताएकी छिन ।

होटलमा सम्पुर्ण थारु परीकारको खाजा रहनेछ । अहिले सानो होटल देखि सुरुवात गरेका छौ । तपाईंको मायाले यसलाई ठूलो होटलको रुपमा बनाउने छौ । आज ३०% सम्पुर्ण नास्तामा छुट रहेको छ एक पटक सबैले अबलोकन गरिदिन आग्रह समेत संघारी होटलका प्रो. कलाकार चन्दर चौधरीले बताएका छन ।

सुदुरपश्चिम प्रदेश धनगढी, कैलाली
9800639387,9812622235, 9814620010,
bplusstudio7@gmail.com

बि प्लस नेपाल टिम

अध्यक्ष

भानु प्रताप राना

सम्पादक

भक्तराज राना

प्रवन्धक

हरद्वारी राना

व्यवस्थापक

नारायन राना

संबाददाता

श्रीशा राना

सतेन्द्र राना

सेवाराम राना

सामाजिक संजाल

0 Shares
Tweet
Share
Share
Pin