१७ फाल्गुन २०८०, बिहीबार
बि प्लस नेपाल

चौथो रानाथारु सूचीकृत(पहिचान) दिवस २०८० कार्यक्रम सम्पन्न

खबर सम्बाददाता २० माघ २०८०, शनिबार
चौथो रानाथारु सूचीकृत(पहिचान) दिवस २०८० कार्यक्रम सम्पन्न

धनगढी उप-महानगरपालिका वडा नं १० स्थित भुइयाघाट सहिद होरीलाल भवनमा नेपाल रानाथारु समाज कैलाली जिल्ला कमिटीको आयोजनामा संस्थाका अध्यक्ष लाल बहादुर रानाको अध्यक्षतामा चौथो रानाथारु सूचीकृत(पहिचान) दिवस २०८० कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।

कार्यक्रममा प्रमुख अतिथी नेपाल रानाथारु समाजका केन्द्रिय उपाध्यक्ष कमल सिंह राना , विशिष्ट अतिथी नेपाल रानाथारु समाजका केन्द्रिय महासचिव भक्तराज राना , धनगढी-१७ का वडा अध्यक्ष माधव राज राना , धनगढी -१० का वडा अध्यक्ष शिव कुमार राना , विभिन्न संघ संस्थाका प्रतिनिधि , समाजसेवी , बुद्धिजीवीको उपस्थिति रहेको थियो ।

सुदुरपश्चिम प्रदेश धनगढी, कैलाली
9800639387,9812622235, 9814620010,
bplusstudio7@gmail.com

बि प्लस नेपाल टिम

अध्यक्ष

भानु प्रताप राना

सम्पादक

भक्तराज राना

प्रवन्धक

हरद्वारी राना

व्यवस्थापक

नारायन राना

संबाददाता

श्रीशा राना

सतेन्द्र राना

सेवाराम राना

सामाजिक संजाल

0 Shares
Tweet
Share
Share
Pin