१७ फाल्गुन २०८०, बिहीबार
बि प्लस नेपाल

कञ्चनपुर-१ का जनप्रतिनिधिहरु समृद्धि विकासको लागि लालझाडीमा भेला

खबर सम्बाददाता २७ माघ २०८०, शनिबार
कञ्चनपुर-१ का जनप्रतिनिधिहरु समृद्धि विकासको लागि लालझाडीमा भेला

कंचनपुरकाे प्रतिनिधिसभा निर्वाचन क्षेत्र १ का जनप्रतिनिधि एक ठाउँमा भेला भएका छन ।क्षेत्र १ का प्रतिनिधी सभा सदस्य माननिय तारा लामा तामाङ, प्रदेशसभा सदस्य माननीय दिवानसिह बिष्ट, वीर बहादुर थापा, पुर्नवास नगरपालिका मेयर ताेय प्रसाद शर्मा, बेलाैरि नगरपालिका उप मेयर जाेगराज चाैधरि, बेलडाँडी गाउँपालिका अध्यक्ष हरिश्चन्द्र राना समेतका जनप्रतिनिधि लालझाँडी गाउँपालिकाकाे निमन्त्रणामा भेला भएकाे लालझाडी गाउँपालीका अध्यक्ष निर्मल रानाकाे सचिवालयले जानकारि दिएकाे छ ।जनप्रतिनिधिहरुकाे भेलाले समग्रमा चारै पालिकाकाे बिकासका लागि संयुक्त रुपमा पहल गर्न काठमाडौं जाने र आगामि बैठक पुर्नवासमा बस्ने निर्णय भएकाे बेलडाँडि गाउँपालिका अध्यक्ष रानाले जानकारी दिएका छन ।यस्ताे छलफल गर्न पहिलाे बैठक बेलाैरि नगरपालिकामा बसेकाे थियाे । याे अभ्यास कंचनपुरमा पहिलाे हाे ।

सुदुरपश्चिम प्रदेश धनगढी, कैलाली
9800639387,9812622235, 9814620010,
bplusstudio7@gmail.com

बि प्लस नेपाल टिम

अध्यक्ष

भानु प्रताप राना

सम्पादक

भक्तराज राना

प्रवन्धक

हरद्वारी राना

व्यवस्थापक

नारायन राना

संबाददाता

श्रीशा राना

सतेन्द्र राना

सेवाराम राना

सामाजिक संजाल

0 Shares
Tweet
Share
Share
Pin